Nabídky partnerů všem členům klubu

 • Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré zboží ze sortimentu CRAFT. Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré zboží ze sortimentu CRAFT.

  Sleva se nesčítá s již poskytnutými jinými slevami na zboží v akcích. Zboží musí být odebráno přímo od partnera VAVRYS s.r.o. přes jeho oficiální e-shop nebo v jeho prodejně v Luhačovicích. Zboží odebrané v tomto režimu může člen použít pro svoji spotřebu nikoliv za účelem dalšího prodeje. Při nákupu sdělíte (napiště do poznámky objednávky), že jste členem Atlas Craft Teamu. Partner si ověří vaší příslušnost do klubu na webových stránkách v seznamu členů.

  https://www.craft.cz/

 • Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré výrobky REX Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré výrobky REX

  Zboží musí být odebráno přímo od partnera XCSPORT.CZ (Jaroslav Knápek) přes jeho oficiální e-shop. Zboží odebrané v tomto režimu může člen použít pro svoji spotřebu nikoliv za účelem dalšího prodeje. Při nákupu zadejte v objednávce do poznámky kód, který je určen pouze členovi klubu pro je potřebu a není dovoleno jej poskytovat komukoliv jinému. Znění kódu obdrží každý člen. Partner si ověří vaší příslušnost do klubu na webových stránkách v seznamu členů.

  https://www.xcsport.cz/

 • Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré výrobky EthicSport Sleva ve výši 30% z MOC na veškeré výrobky EthicSport

  Zboží musí být odebráno přímo od partnera EthicSport přes jeho oficiální e-shop. Zboží odebrané v tomto režimu může člen použít pro svoji spotřebu nikoliv za účelem dalšího prodeje. Při objednávce přes E-shop zadejte v nákupním košíku slevový kód. Slevový kód je určen pouze členovi klubu pro je potřebu a není dovoleno jej poskytovat komukoliv jinému. Znění slevového kódu obdrží každý člen. Partner si ověří vaší příslušnost do klubu na webových stránkách v seznamu členů.

  www.ethic-sport.cz

Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Moravský skimaraton klub z.s.
Stichovická 320/3
798 02 Mostkovice
IČ 042 35 622
b.ú. 220 083 2943/2010, Fio banka, a.s.

+420 737 257 125Moravský skimaraton klub © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode