Letní příprava Atlas Craft teamu na kolečkových lyžích - Velké Karlovice a Pustevny

11.07.2016 07:59

Tak jsme se opět pustili do závodního kolotoče, tentokrát letního kolečkového, který bereme jako dobrou přípravu na zimu. V sobotu naši borci absolvovali soupažový závod na 27 km. Jelo se v třicetistupňovém vedru ze Vsetína do Velkých Karlovic. V mužské kategorii se naši závodníci pěkně výsledkově vyskládali od 6. - 8. místa, a to v pořadí Jirka Harcuba, Pavel Ondrášek a Jirka Ročárek. 10.místo obsadil Jirka Fišnar a 11. Dan Máka. V ženách vyhrála Adéla Boudíková a nová posila Lada Přecechtělová dojela na 5. místě.
V neděli, kdy se jelo 10 km na Pustevny (s převýšením 640 m) se nám výrazně ochladilo. Za chladného a deštivého počasí dojel na 3. místě Dan Máka, 5. byl Pavel Ondrášek a na 10. dojel Jirka Harcuba. Lada dojela na 7. místě v ženách. Adéla s Jirkou Ročárkem v neděli nestartovali.
V celkovém pořadí týmů nasbíral ATLAS CRAFT TEAM nejvíce bodů (hodnotí se první 3 muži a 2 ženy  týmu) a vede v průběžném pořadí před týmem Nabiegowkach pl I. a Silvini Madhus teamem.

Příště nás čeká výjezd na Praděd a na Dlouhé stráně, tak nám držte palce!