Podmínky členství 

MORAVSKÝ SKIMARATON KLUB / ATLAS CRAFT TEAM

Povinnosti člena:

  • člen se zavazuje při svých startech na závodech (letních, zimních) vystupovat a propagovat klub nebo team, jehož prostřednictvím se klub prezentuje - Atlas Craft Team
  • člen se zavazuje propagovat sponzory spolku tím, že bude používat při závodech teamové oblečení - kombinézu, čepici, aj. Vítána je i propagace užíváním dresu, kombinézy při tréninku.
  • člen je povinnen se účastnit tří závodů ročně, z  toho minimálně jednoho závodu českého seriálu SKI TOUR.
  • člen je povinnen po skončení jakéhokoliv závodu (letní, zimní, běžky, běh, kolo,...) poslat na kontaktní email moravskyski@seznam.cz následující informace: název závodu, délku tratě, disciplínu, umístění a čas, odkaz na webovéstránky závodu, pokud možno fotodokumentaci. Z titulu sponzorských smluv je povinností klubu a jeho členů propagovat partnery a sponzory, proto je výše uvedená povinnost jedna z priorit všech členů.
  • úhrada poplatku za členství na příslušnou sportovní sezónu ve výši 1.500 Kč (od 1.května do 30. dubna následujícího roku)Členský poplatek bude využit na úhradu provozních nákladů klubu, reklamu a propagaci klubu a sportovního teamu, administrativní náklady, účetnictví, činnosti vedoucí k zajišťování sponzoringu, poštovní poplatky, apod.

Výhody a nároky pro člena:

  • člen obdrží zdarma závodní kombinézu a čepici v teamových barvách (v kvalite Elite v hodnotě cca 5.000,-Kč, výrobce Craft).
  • člen má nárok na případné slevy a výhody poskytované partnery a podporovateli klubu a teamu. Informace o aktuálních slevách a výhodách budou zveřejněny na webových stránkách klubu/teamu.
  • člen má možnost získat svůj tréninkový plán, konzultace plnění plánu,vyhodnocení, apod.. Rozsah a forma komunikace v této oblasti bude upřesněna mezi konzultantem a členem individuálně. (předpokládané komunikační kanály: email, telefon, skype, příležitostně při setkáním na sportovních akcích). Konzultantem je Adéla Boudíková. Podle zájmu členů a zatížení konzultanta budou upraveny a zveřejněny podmínky. 
  • společná organizace účasti na závodech Ski Classics, Ski Tour, aj., zajištění mazacího servisu (podmínky pro jednotlivé závody budou upřesněny dle požadavku zúčastněných členů).

Další informace k členství:

  • Podmínky členství mohou být průběžně upravovány, a to na základě podnětů všech členů. Každý nový člen je vítán, každý dobrý nápad je vítán. Předpokládáme, že s tím, jak srozšíří členská základna a okruh partnerů, bude se rozšiřovat i rozsah benefitů pro členy.

aktualizováno 15.11.2016

Moravský skimaraton klub, z.s.

 

 

 

Chci se stát členem

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Moravský skimaraton klub z.s.
Stichovická 320/3
798 02 Mostkovice
IČ 042 35 622
b.ú. 220 083 2943/2010, Fio banka, a.s.

+420 737 257 125Moravský skimaraton klub © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode