Skvělá prezentace týmu na Kaiser Maximilian laufu

15.01.2017 Další závod Visma Ski Classics Kaiser Maximilian lauf je za námi a opět náš tým dosáhl skvělých výsledků. I přes vydatné sněžení a velkého množství nového sněhu na trati dokázal Petr Novák vybojovat v nabité konkurenci úžasnou sedmou příčku, a to ještě 300m před cílem vypadalo, že bude bojovat o příčky nejvyšší. Je to nejlepší letošní výsledek českého závodníka v seriálu Visma Ski Classics. Petr si věří a rád by v některým z dalších závodů zaútočil na pódiové umístění, ale uvidíme, jak mu bude přát štěstí, formu má určitě výbornou. Jirka Ročárek s Pavlem Ondráškem se pohybovali půlku závodu v přední 20ti členné skupině, která se v neprojetém sněhu nakonec sjela. Jirka vybojoval 6. a Pavel 8. místo na sprintové prémii. Pavel se dokonce asi na 8km dostal do úniku, kdy měl náskok na peloton téměř minutu, skupina ho ale sjela a nakonec dojel do cíle na 30. místě. Jirka se po krizi ještě dostal do tempa a skončil na 32. místě. Bohužel počasí nepřálo TV přenosu, a tak naši borci nebyli vidět. Snad příště ;-) Adéla Boudíková bohužel závod nedokončila kvůli zdravotním problémům. Již příští týden pokračuje seriál ve Švýcarsku, a to La Diagonelou, tak držte palce!